PHP

PHP DERSLERİ

Merhabalar Çok güzel bir eğitim seti ile karşınızdayım. Bu sette sizlerin PHP dersleri, programlama bu alanda en iyi anlatımlı eğitimi vereceğimi Garanti ediyorum.  sizin yapmanız gereken tek şey; eğitim setinde anlattığım tüm  derslerin yazılarını ve video eğitimlerinin tadını çıkarmak.

eğitim seti ne başlamadan önce bu yazıyı okuman çok önemli. Öncelikle şunu bilmeni istiyorum. “php öğrenmek için hiçbir kodlama bilgisi bilmene gerek yok. 

BU eğitim seti gibi böyle kapsamlı bir eğitimi ücretsiz olarak bulmak gerçekten zor. o yüzden bundan faydalan! başlamadan önce çalışma ortamını kurman lazım! aşağıda çalışma ortamı nası hazırlanır? gerekli programlar nelerdir? bu soruların cevapları yazımda mevcut. hazırsan başlayalım.

öğrenirken yarıda bırakmak isteyebilirsiniz, zorlanacağınız ve deyim yerinde ise zıvanadan çıkacağınız yerler ve zamanlar olacak bunu en iyi şuan programlama dilinde profesyonel olan coder’lar çok iyi bilir.

bu sadece php programlama için değil; aynı zamanda  java, python, Visual Basic, JavaScript, R, Ruby, Groovy, Go, c#, c … gibi çok popüler diller içinde geçerli.

herhangi bir programlama dilini öğrenmeye başladığınız andan itibaren düşünme hızınız artar beyniniz daha fazla yorulur ve daha fazla enerji tükettiğiniz için çabuk yorulursunuz. bundan dolayı çalışırken ya da öğrenirken dikkat etmeniz gerekenleri aşağıda sıraladım.