İnternetten Para Kazanma !


0
Google AdSense ile Para Kazanmak
Google AdSense ile Para Kazanmak

İnternetten Para Kazanma !

internetten para kazanma, bugüne kadar bir çok reklam ve yazıları gördünüz okudunuz. fakat bazılarınızın bildiği gibi bu yazı ve reklamlar saçma sapan bilgi kirliliğidir.

buda yetmezmiş gibi çoğu kişinin vaktini çalan ve insana hiç bir şey katmıyor. örneğin;

“anket doldurmak, clickbank ile tıklayarak para kazanma, çiftlikbank, farklı çiftlik ve benzeri oyunlar, linklere tıklamak, reklamlara tıklayarak para kazanmak…vb..”  bunun gibi birçok farklı yöntemler. dostlarım bu dolandırıcılara kanmayın!

eğer online olarak para kazanmak istiyorsanız, kendinize şu soruyu sorun; “bu iş bana ne katacak!” bu soruyu sorun. işinizi sevmeniz lazım, yaptığınız iş başkalarına ve size bir şeyler katabilmelidir. bu sizin kalitenizi belirler. şimdi ben size 20 adet  internetten para kazanma yöntemini derledim bu sayı 40’a kadar uzayabiliyordu ama farklı sebeplerden ötürü 20 adet yöntemin uygun olduğunu düşündüm.

1. Google AdSense ile Para Kazanmak

dünya çapında kabul görmüş ve listedeki en iyi yöntemdir. daha fazla bilgi sahibi olmak için bunun için sitemde mevcut olan “Google AdSense ile Para Kazanmak” yazımı okuyabilirsiniz.

Google AdSense ile Para Kazanmak


2. udemy

bir alanda uzmanlığınız var ise veya yeteneğiniz varsa, video dersleri çekip bu video derslerini Udemy platformuna yükleyerek çok güzel gelirler elde edebilirsiniz. kaliteli ve güzel bir gelir elde etme yöntemidir.

udemy ücretsiz kursuna erişmek için “En İyi 5 Online Eğitim Sitesi” yazıma mutlaka göz atın.

En İyi 5 Online Eğitim Sitesi

3. makale yazarak

Türkiye’de birçok site’de makale alım satımı yapılıyor, açıkçası ben size makale yazıp satmanızı önermiyorum. çünkü zaten birçok kişinin yaptığı bu iş artık gereksiz bir iş olmuş durumda sebebi ise; yazılan makalelerin bir değeri yok.

ama size bu listede verdiğim birkaç yöntemi birleştirip çok güzel para kazanabilirsiniz. makale yazıp satmak yerine, yazdığınız makaleleri kendi sitenizde yayınlatıp, Google adsense ile para kazanırsanız sizin için çok iyi olacaktır.

aşağıdaki yazılarda nasıl site kuracağınızı, makale yazacağınızı, ve adsense başvuracağınızı anlattım.

WordPress Nedir

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

Google AdSense ile Para Kazanmak

4.

 


Like it? Share with your friends!

0
RECEP AKYÜZ

2012'den bu yana farklı alanlarda projeler üretmekteyim konusu; yazılım,tasarım,kodlama,programlama olan benim başlıca ilgi alanım 2014'den bu yana tecrübelerimi 3 farklı web sitesinden yayınlayarak yeni farklı düşünen insanlara aktarıyorum.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.