En İyi 5 Online Eğitim Sitesi


0
Eğitim Sitesi - Eğitim Sitesi En İyi 5 Online Eğitim Sitesi
Eğitim Sitesi - Eğitim Sitesi En İyi 5 Online Eğitim Sitesi

En İyi 5 Online Eğitim Sitesi

Eğitim Sitesi arıyorsanız bu kısa yazı tam size göre;

kendi sektörümüzde işimizi daha ileriye taşımak için eğitim, bilgi, tecrübe şart durum böyle olunca bazılarımız okullara, kurslara, sınıflara gitmemiz gerekir. tabi gelişen ve doğal olarak değişen çağda mecbur olduğumuz alternatifi bulunmayan sektörlere alternatifler geliyor çoğunuzun bildiği halde fazla bilgi sahibi olmadığınız ücretsiz online eğitim sitelerini sizin için derledim.

Eğitim Sitesi
Eğitim Sitesi

öncelikle şunu unutmayın!  kariyer yapmak, kendini geliştirmek için başka insanlarla etkileşim kurmaya gerek yok.” bunun örneklerini çoğunuz görüp, duymuş ,okumuşsunuzdur. tabi bundan farklı anlamlar çıkarmayın sadece mecbur değilsiniz. bilmem anlatabildim mi? acaba.

şimdi aşağıda derlediğim  En İyi 5 Online Eğitim Sitesi yazısında yer alan tüm siteler sektörün en iyileri özellikle bunları seçtim umarım sizlere yardımcı olur şimdiden koay gelsin.


Udemy

En İyi 5 Online Eğitim Sitesi - udemy
En İyi 5 Online Eğitim Sitesi – udemy

aralarında en popüleri dünya çapınca en çok kullanılan ve Türkiye’de de milyonları aşan kullanıcı ve 30 binin üzerinde eğitim veren kurs sahibi var fiyatlarda çok uygun her bütçe karşılayabilir çoğu özel  günler bütün kurslar 25₺ gibi fiyatlara kadar indirim vardır.

udemy; her türlü eğitimi, özel uzmanlar, profesörler, girişimciler ve profesyoneller tarafından öğretilen kurslar sunuyor. kaliteli eğitimleri tüm sınıflandırmalara göre kaliteli hizmet sunduklarını açıkça gösterir. benimde sürekli kullandığım bir site için kesinlikle öneriyorum.

isterseniz udemy için kendi uzman olduğunuz sektör için bir kurs hazırlayıp udemy ile para kazanabilirsiniz. üstelik udemy size nasıl kurs yapabileceğinize dair ücretsiz eğitim veriyor linklerini aşağıya bırakıyorum eğer bir uzmanlığınız varsa güzel paralar kazanabilirsiniz.

altyazı açmayı unutmayın!

bedava kurs hazırlama eğitimi


Skillshare

En İyi 5 Online Eğitim Sitesi - skillshare
En İyi 5 Online Eğitim Sitesi – skillshare

 

başka bir muhteşem site,  Beceri  Paylaşımı, yazı, teknoloji, yaşam tarzı ve birçok konuda 500’den fazla ücretsiz sınıf ve birkaç bin özel sınıf vardır.

ayrı olarak bu sitenin farklı bir sistemi var, Skillshare bir günde sadece 15 dakikası olan öğrenciler için “bit boyutunda” sınıfları sağlar. Sitede film, yazı, teknoloji, yaşam tarzı ve birçok konuda 500’den fazla ücretsiz sınıf ve birkaç bin özel sınıf vardır.

ayrıca şunu söyleyebilirim bu siteye bir bakarsanız işinin ehli çok kaliteli insanlar var. çok kaliteli İnternet’de bulamayacağınız içeriklerde bolca vardır.


Adobe TV

En İyi 5 Online Eğitim Sitesi - Adobe TV
En İyi 5 Online Eğitim Sitesi – Adobe TV

 

aslında bu siteyi listeye dahil edip etmemekte çok tereddütte kaldım çünkü ; bizler nedense bir ürün aldığımızda ürünün kullanma kılavuzuna bakmayız böyle bir huyumuz var. Adobe TV photoshop ve tasarım eğitim kanalı tasarım ve ya photoshop kullanıyorsanız bakmanız ve kullanmanız gereken bir site.

siteden siteye videoya yazıdan yazıya kendinizi bunaltmayın bu siteden öğrenin tek diyebileceğim bu.


codecademy

En İyi 5 Online Eğitim Sitesi - codecademy
En İyi 5 Online Eğitim Sitesi – codecademy

 

web geliştirme, kodlama, html, css, java, php, python başta olmak üzere genel olarak yazılım dersleri ücretsiz ve ücretli olarak sunulmaktadır. benim için şahsi görüşüm aslında dürüst olmak gerekirse bu siteyi kullanmadım ama inceledim sonuç olarak bütçesi olanlar veya olmayanlar udemy tercih etsinler ama yine de belirteyim bu benim görüşüm karar size kalmış.

Udacity

En İyi 5 Online Eğitim Sitesi - Udacity
En İyi 5 Online Eğitim Sitesi – Udacity

 

programlama, veri toplama ve web geliştirme, yazılım geliştirme üzerinde ücretsiz kurslar. yine de, aynı derecede reklamcılık, satış stratejileri gibi kurslar bulunmaktadır.

benim derlediklerim ve bulabildiklerim bunlar umarım faydasını görürsünüz. 

sonraki yazım: WordPress Visual Compressor nedir?


Like it? Share with your friends!

0
RECEP AKYÜZ

2012'den bu yana farklı alanlarda projeler üretmekteyim konusu; yazılım,tasarım,kodlama,programlama olan benim başlıca ilgi alanım 2014'den bu yana tecrübelerimi 3 farklı web sitesinden yayınlayarak yeni farklı düşünen insanlara aktarıyorum.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.