WordPress Tema Entegre Eğitim Seti


0
WordPress Tema Entegre Eğitim Seti
WordPress Tema Entegre Eğitim Seti

WordPress Tema Entegre Eğitim Seti

WordPress Tema Entegre özellikle türkçe olarak neredeyse hiç kaynak yok. olanlar ise çok temel ve basit ancak bazılarımız tema kodlama alanında kendini geliştirip bu işten para kazanmak istiyor veya kendi temasını tasarlamak istiyor.

ancak internetde arama yaptığınız zaman hem yabancı hem türkçe kaynak olarak çok basit ve temel içerikler var. yıllardır bu sektörde olduğumdan bu durumu ve öğrenirken çektiğim sıkıntıları çok iyi anlıyorum.

halbuki çok basit 1 haftalık bir çalışma ile bu işi öğrenebilirdim ama kaynakların olmaması bu 1 haftalık işi 6 aya kadar uzattı. inanın abartmıyorum! ama konunun önemini anlamanız gerek.

WordPress Tema Entegre
WordPress Tema Entegre

bu sebepden dolayı WordPress Tema Entegre Eğitim Seti hazırlamaya karar verdim. bu yazıda ise  WordPress Tema Entegre içeriği nasıl olacak? bu konuda bilgi vericem sonra derslere geçeceğiz.(önemli mutlaka okuyun!)

WordPress Tema Entegre Eğitim Seti içeriği:

  • WordPress Tema Entegre nasıl yapılır?
  •  tema paneli nasıl yapılır?
  • temaya özel plugin(eklenti) nasıl yapılı?
  • seo uyumlu tema nasıl yapılır?
  • PSD veya HTML dosyası wordpress temasına nasıl çevirilir?
  • hızlı tema nasıl yapılır?
  • kendi Frameworks nasıl yaparız?

ve daha fazlası ilerleyen zamanlarda ekleyeceğim. çok güzel bir eğitim seti olacak. şunu bilmeniz gerek basit bir tema yapmayacağız yani tamamen Profesyonel, seo uyumlu, hızlı, özellikli bir tema yapacağız.

peki size örnek vererek ortaya nasıl bir tema yapacağımızı göstermek istiyorum. şuan themaforest üzerinden en çok satılan themalara bir bakın.

themaforest’in ne olduğunu bilmeyenler themaforest nedir? yazımı okuyarak bilgi sahibi olabilirler.

gördüğünüz o temalar çoğu milyonlarca dolarlık hasılat yapmış temalardır. ve sizi temin ederim ki size anlatacaklarım ile bu eğitim setinden sonra ordaki temaların aynısı hatta hayal gücünüz ve yaratıcılığınız ile bu temalardan daha güzel harika tasarımlı temalar yapabilirsiniz.

WordPress Tema Entegre Eğitim Seti
WordPress Tema Entegre Eğitim Seti

bu eğitimi alıyorsanız halı hazırda html ve css dillerini biliyor ve tema yapmışsınıdır. bilmiyorsanız dahi sadece kendiniz için tema yapmak istiyorsanız bu eğitim sonunda yapılacak 5 farklı temayı ücretsiz olarak vereceğim.

onun dışında Profesyonel olarak tema yapmak için en az html ve css dillerini bilmek gerklidir. şart değil! ama php programlama dilini bilmek işinizi çok ama çok kolaylaştıracaktır. bilmiyorsanız onun içinde eğitim setlerimiz mevcut.

PHP EĞİTİM SETİ

HTML EĞİTİM SETİ

CSS EĞİTİM SETİ


Like it? Share with your friends!

0
RECEP AKYÜZ

2012'den bu yana farklı alanlarda projeler üretmekteyim konusu; yazılım,tasarım,kodlama,programlama olan benim başlıca ilgi alanım 2014'den bu yana tecrübelerimi 3 farklı web sitesinden yayınlayarak yeni farklı düşünen insanlara aktarıyorum.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.